sa-ecoenergy.com.ua

Автоматичні
ворота

Установка і обслуговування автоматичних воріт

Автоматичні ворота для дому та підприємств допомагають економити сили і час. Погодьтеся: не дуже приємно виходити з машини в погану погоду, щоб відкрити ворота і потім ще раз – щоб закрити. А на підприємствах, де необхідний контроль руху транспорту, без неї ніяк не обійтися. З цих причин бажаючих купити автоматичні ворота на гараж стає все більше з кожним днем.

Види автоматичних воріт

Зараз виробники пропонують велику різноманітність моделей. Головне завдання, яке потрібно ставити перед собою – призначення та повну відповідність потребам власника. Зараз купити автоматичні ворота для гаража мріє кожен власник машини. Щоб правильно визначити, які саме краще підійдуть, розглянемо окремі випадки.

 • Якщо двір невеличкий, немає місця для установки орних воріт, варто купити автоматичні рулонні ворота. Зазвичай вони не викликають складнощів з монтажем, не займають місце в гаражі.
 • Купити гаражні секційні ворота варто в тому випадку, якщо вони будуть встановлені в приміщеннях з великою площею Хороший приклад: гараж автопарку, промисловий склад. Головна відмінність від рулонних – більш висока міцність.
 • Для комфортного в’їзду у двір, варто купити автоматичні відкатні ворота. Ними просто управляти, зручно використовувати для контролю руху транспорту на підприємствах, автостоянках.

Установка автоматичних воріт

Щоб повною мірою насолоджуватися досягненнями прогресу, важливо подбати не тільки про правильний вибір моделі, але також про грамотне монтажі. Для його успішної реалізації необхідно:

 • точно визначити місце розташування і призначення воріт;
 • підібрати відповідний тип і модель;
 • зняти точний вимір отвору;
 • в разі необхідності провести підготовчі роботи (встановити напрямні, провести демонтаж старих воріт і т.д.);
 • виконати електромонтаж для підключення до джерела енергії.

Тільки після цього проводиться установка автоматичних воріт.

Подключения "зелёного тарифа"

Возможность зарабатывать на солнечной энергии.

Уменьшить расходы на содержание дома

Цена на электроэнергию в Украине стабильно дорожает. В течение следующих 5 лет тариф для конечного потребителя уравняют с ценами в европейских государствах.

Увеличить стоимость своей недвижимости

Солнечная станция – это инвестиция в будущее. Даже через 10-20 лет работы она будет стоить почти как новая, увеличив стоимость вашей недвижимости.

энергетическая независимость

Вы не будете зависеть от плановых отключений, перепадов напряжения и аварий электросети.

Популярні товари

Современные решение для частных заказчиков и бизнеса

Купити автоматичні, відкатні, гаражні, распашні ворота за найкращою ціною

Оформляючи замовлення на сайті компанії ПМК “ВОЛЬТ”, ви отримуєте можливість купити рулонні, відкатні, секційні ворота від виробника. Таким чином не доведеться переплачувати за послуги посередників. І це не єдина перевага.

 • Співробітники компанії здійснюють підбір моделей таким чином, щоб ви отримували оптимальне співвідношення ціни і якості. Вони враховують: як часто відкриваються і закриваються ворота, скільки і яких машин через них проїжджають. Тільки при правильному підборі можна говорити про довгий термін служби.
 • Складають список необхідних для установки робіт.
 • Виконують електромонтаж.
 • Встановлюють ворота і підключають їх до електромережі.
 • Проводять планове обслуговування секційних воріт, за умови укладення відповідного договору.
 • У разі необхідності, виконують ремонт автоматики для воріт.
 • Також компанія здійснює продаж автоматики для воріт, тому вам не доведеться довго чекати запчастин, якщо вони вийшли з ладу.

Комплексні послуги для приватних і юридичних осіб

Додатково ви отримаєте компетентні консультації фахівців по телефону. Вони мають профільну освіту і в будь-який момент готові надати достовірну інформації про проведення всіх етапів робіт, відповідати на питання пов’язані з купівлею, установкою, гарантійним і післягарантійним обслуговуванням електричних воріт, ціна на які доступна для найширшого кола покупців.

Додатково, ви можете замовити комплекс послуг:

 • установку на воротах систем відеоспостереження;
 • заміну старої електропроводки.

Підприємство займається постачанням обладнання та комплектуючих від провідних світових виробників, надає гарантію на продукцію і всі види виконаних робіт.

Працюємо в містах: Маріуполь, Дніпро, Краматорськ, Запоріжжя, а також по всій Україні

Залишити заявку

Залиште Ваш номер і наш менеджер зв'яжеться з Вами в найближчий час

оставить заявку