sa-ecoenergy.com.ua

Монтаж сонячних
електростанцій

Сонячні технології для вашого будинку і бізнесу

Комфорт в нашому будинку, стабільність роботи будь-якого підприємства безпосередньо залежать від безперебійної подачі електроенергії. На жаль, стан ліній електропередач, високі комунальні платежі не дають можливості в повній мірі насолоджуватися благами цивілізації. З цієї причини все більше людей замислюються про те, щоб купити сонячну батарею для будинку в Україні. Сонячні електростанції під ключ + підключення до “Зеленого тарифу”.

“Зелений тариф” – це спеціальні фінансові умови, що дозволяють приватним домогосподарствам ставати учасниками   ДП «Енергоринок» і не тільки споживати, але й продавати вироблену домашніми сонячними електростанціями електроенергію в електромережу загального користування.

Енергія сонця настільки велика, що її вистачає для підтримки життя на всій планеті. При цьому люди все ще не навчилися повністю використовувати його потенціал. Частково можна його використовувати, якщо встановити сонячні батареї для дому.

Доводів, які говорять на користь цього рішення більш, ніж достатньо. 

Це безперебійне, автономне джерело енергії, яке не залежить від аварій на лініях електропередач.

Велика економія на рахунках за електроенергію.

Незалежність від нескінченного підвищення тарифів.

Простота обслуговування сонячних батарей.

Екологічність енергії без шкідливих випромінювань і викидів.

Довговічність панелей.

Швидка окупність вкладень.

Можливість використовувати сонячні батареї під зелений тариф.

Де можна встановлювати сонячні панелі?  

 

Традиційно вважається, що тільки в приватних будинках. Дійсно, вже багато хто вирішив сонячні батареї для дачі купити, щоб знизити витрати на утримання заміського будинку. Також їх часто можна зустріти в селищах міського типу, невеликих селах.

Однак сонячні батареї для квартири, ціна яких доступна для найширшого кола покупця, також можна встановити. Процес проектування в цьому випадку трохи складніше, однак реалізувати його вже зважилися багато жителів великих міст.

У тому числі вони використовуються на промислових підприємствах для забезпечення безперебійної подачі електроенергії і зниження витрат на виробництво.

Три основні складові

Термін служби і прибутковість СЕС безпосередньо залежить від декількох ключових факторів.

 • Від грамотного проекту, який повинен виконуватися фахівцями високого рівня. Він повинен враховувати специфіку розташування, розрахунок споживання, оцінку стан даху (якщо розташування панелей планується на ній).
 • Від якості сонячних панелей і всіх комплектуючих. Якщо вибір зроблено вірно, то при своєчасному обслуговуванні термін служби складає до 50 років без необхідності заміни.
 • Від якості монтажу, який неможливо добре виконати без спеціальних знань і досвіду.

Проектно-монтажна компанія “ВОЛЬТ” є офіційним представником і постачальником провідних світових виробників сонячних панелей і комплектуючих для них. Скориставшись послугами компанії, ви можете:

 • купити готові комплекти сонячних електростанцій;
 • замовити проектування об’єктів енергетики з урахуванням специфіки об’єкта;
 • скористатися послугами кваліфікованих майстрів, які виконують монтаж сонячної електростанції швидко, акуратно, з дотриманням затвердженого проекту і термінів.
Монтаж СЕС на землі
Монтаж СЕС на даху

Введіть текст заголовка

СЕС 30кВт

Ціна, за якою домогосподарства можуть продавати електроенергію, більш ніж в 3 рази перевищує ціну, за якою вони її купують для своїх потреб – 4,4 грн/кВтг (продаж) проти 1,68 грн/кВтг (купівля).

Це дуже вигідно, проте існує одне обмеження – до “зеленого тарифу” не можна підключити домашню сонячну електростанцію потужністю більше  30кВт.

Наведемо приклад терміну окупності станції на 30 кВт: припустимо, що Ви встановили сонячну електростанцію потужністю 30 кВт, за рік така станція може згенерувати 36000 кВт ел.енергії , середнє споживання  ел. енергії приватним будинком складає 300 кВт за місяць або 3600 кВт за рік, тобто отримуємо 33000 кВт, які держава купить у Вас за «Зеленим тарифом» за ціною 0.16 Євро.  Зважаючи на це, отримуємо приблизні розрахунки:

вартість сонячної ел.станції на 30 кВт складає приблизно 14000 Євро;

прибуток  від продажу ел.енергії складає: (33000х0.16)-19.5%=4224 Євро, якщо врахувати ще власне споживання  3600 кВт х0.05 Євро (або 1.68 грн) то це + 185 Євро. В сумі отримуємо 4400 Євро.

Термін повернення інвестицій складає  3.2 роки.

Ціна на сонячну електростанцію для приватних домогосподарств:

 • 10квт  – від 6500 дол 
 • 20квт – від 12500 дол 
 • 30 кВт – від 17500 дол

Ціна на сонячну електростанцію для юридичних осіб:

 • від 600 дол за кВт

Етапи установки станції

Ви залишаєте заявку на прорахунок
підготовка проекту
тестуємо і запускаємо
Ми формуємо пропозицію
встановлюємо станцію
отримуємо "зелений тариф"

Популярні товари

Современные решение для частных заказчиков и бизнеса

Компетентні консультації

Сонячні технології постійно розвиваються і пропонують все більш нові та енергоефективні розробки. Фахівці ПМК “ВОЛЬТ” ретельно стежать за новинками, щоб пропонувати вам найвигідніші рішення і ціни. У будь-який момент ви можете скористатися можливістю отримати безкоштовну консультацію і дізнатися відповіді на всі питання.

Наші менеджери мають профільну освіту, тому ви отримуєте лише правдиву інформацію. Також вони повністю володіють актуальними даними про наявність товарів на складі і стежать за оперативністю виконання всіх замовлень. Вони розкажуть вам про те, скільки коштує монтаж сонячної електростанції, терміни його виконання і вигідних умовах співпраці.

Наша компанія здійснює такі види робіт: проектування, монтаж, установка сонячних батарей і електростанцій під ключ: на будинок, на дах будинку, для опалення будинку, на землі, за вигідними для Вас цінами.

Працюємо в містах: Маріуполь, Дніпро, Краматорськ, Запоріжжя, а також по всій Україні

СЭС 30кВт

ЦЕНА И СРОК ОКУПАЕМОСТИ СОЛНЕЧНОЙ ЭЛЕКТРОСТАНЦИИ

 Цена, по которой домохозяйства могут продавать электроэнергию, более чем в 3 раза превышает цену, по которой они ее покупают для своих потребностей – 4,4 грн / кВтч (продажапротив 1,68 грн / кВтч (покупка).

Это очень выгодно, однако существует одно ограничение – к  “зелёному тарифу” нельзя подключить домашнюю солнечную электростанцию мощностью более  30 кВт.

 Приведем пример срока окупаемости станции на 30 кВт: 

предположим, что Вы установили солнечную электростанцию мощностью 30 кВт, за год такая станция может сгенерировать 36000 кВт электроэнергии, среднее потребление электроэнергии частным домом составляет 300 кВт в месяц или 3600 кВт в год, то есть получаем 33000 кВт, которые государство купит у Вас по «Зеленому тарифу» по цене 0.16 евро. Исходя из этого, получаем примерные расчеты:

стоимость солнечной ел.станции на 30 кВт составляет примерно 14000 евро;

прибыль от продажи электроэнергии составляет: (33000х0.16) -19.5% = 4224 евро, если учесть еще собственное потребление 3600 кВт х0.05 Евро (или 1.68 грн), то это + 185 Евро. В сумме получаем 4400 Евро.

 

Срок окупаемости инвестиций составляет 3.2 года. 

Цена на солнечную электростанцию для частных домохозяйств: 

 • 10квт  – от 6500 дол 
 • 20квт – от 12500 дол 
 • 30 кВт – от 17500 дол

Цена на солнечную электростанцию для юридических лиц:

 • от 600 дол за кВт

Залишити заявку

оставить заявку

Залиште Ваш номер і наш менеджер зв'яжеться з Вами в найближчий час