sa-ecoenergy.com.ua

Покрівельні
роботи

Якісне виконання покрівельних робіт

Дах захищає будинок від негоди, спеки та холоду. Від її міцності, правильної конструкції безпосередньо залежать затишок і комфорт його мешканців. Тому дуже важливо все грамотно спроектувати ще на етапі будівництва або під перед капітальним ремонтом. Покрівельні роботи з використанням сучасних матеріалів і технологій виконує компанія ПМК “ВОЛЬТ”.

Коли необхідно дізнаватися вартість робіт по покрівлі?

Випадків, коли необхідний ремонт покрівлі будинку або потрібно її повна заміна досить багато. Серед них:

 • знос матеріалів покриття, протікання;
 • великі тепловтрати;
 • ушкодження внаслідок урагану, граду;
 • необхідність встановлення сонячних панелей;
 • додаткові прибудови до будинку.

У будь-якому випадку, перш ніж починати підбір матеріалу, пошук будівельної бригади, варто попередньо отримати консультацію в ПМК “ВОЛЬТ”. Тут вам запропонують кращі рішення і оптимальні ціни на всі види робіт.

Заміна покрівлі: ціна

Покрівельні роботи обходяться недешево. Однак при правильно підході, ваші вкладення швидко окупляться. На остаточну ціну впливають відразу кілька факторів:

 • площа даху;
 • тип матеріалу;
 • демонтажні роботи;
 • враховується необхідність або її відсутність додаткової тепло і шумоізоляції.

Розрахунок вартості монтажу покрівлі, ціна за м2 який часто включає також вартість матеріалів, проводиться тільки після виїзду фахівців на об’єкт і попередньої оцінки. Після цього уточнюються побажання замовника щодо матеріалів і складається остаточний кошторис.

Види матеріалів для покрівлі

Безсумнівно, монтаж шиферу, ціна якого вважається найдемократичнішою з усіх доступних матеріалів, обійдеться дешевше. У той же час, м’яка покрівля під ключ, ціна якої на порядок вище, володіє підвищеними експлуатаційними здібностями, довго служить. При цьому, якщо виникне необхідність в ремонті, то міняти можна тільки окремі частини, а не весь дах повністю. Крім того, вона відрізняється відмінними шумо-і теплоізоляційними властивостями, які допомагають економити на комунальних платежах.

Таким чином, якщо добре зважити всі “за” і “проти”, то ваші вкладення швидко окупляться. А як бонус ви отримаєте саме той комфорт, про який так довго мріяли.

Этапы установки станции

Вы оставляете заявку на просчёт
Выезд нашего инженера
подписываем договор
тестируем и запускаем
обслуживаем
Мы формируем предложение
подготовка проекта
устанавливаем станцию
получаем "зеленый тариф"

Популярні товари

Современные решение для частных заказчиков и бизнеса

Ціни та розцінки на покрівельні роботи

Найбільш затребуваними в останні роки вважаються профнастил та металочерепиця. Такий успіх їм принесли:

 • доступна вартість;
 • швидкий монтаж.

Однак, щоб поспішне рішення замовити монтаж покрівлі з профнастилу згодом не розчарувало, слід подбати про додаткової ізоляції від шуму і втрати тепла.

Пам’ятаємо про те, що для виготовлення використовується метал. Уявіть шум нескінченного дощу, який не дає вам спокійно відпочити і розслабитися. Або рахунок за опалення взимку, оскільки без ізоляції тепло буде буквально випаровуватися через дах.

Комплексне виробництво покрівельних робіт

Проектно монтажна компанія “ВОЛЬТ” має багаторічний досвід виконання покрівельних робіт. Наші фахівці завжди готові запропонувати вам найкраще рішення. Головні переваги:

 • ми працюємо з усіма видами матеріалів: від простого рулонного покриття, до монтажу сланцевої покрівлі;
 • детально розробляємо проекти, з урахуванням особливостей конструкції будівлі, допустимого навантаження, побажань замовника;
 • точно розраховуємо майбутні витрати, щоб діяти строго в рамках бюджету.

У будь-який момент ви можете отримати консультацію кваліфікованого фахівця по телефону, отримати прайс-лист на монтаж даху, а також скористатися іншими послугами компанії.

Працюємо в містах: Маріуполь, Дніпро, Краматорськ, Запоріжжя, а також по всій Україні

Залишити заявку

оставить заявку

Залиште Ваш номер і наш менеджер зв'яжеться з Вами в найближчий час