sa-ecoenergy.com.ua

Проектування
електричних мереж

Послуги проектування

Рано чи пізно всі стикаються з необхідністю повної заміни електропроводки або її монтажем на новому об’єкті. Щоб максимально точно реалізувати свої плани і побажання, необхідно замовити послуги з проектування досвідченим фахівцям ПРОЕКТНО-МОНТАЖНОЇ КОМПАНІЇ  “ВОЛЬТ”. Вся робота складається з декількох етапів, від якості виконання яких залежить кінцевий результат.

Етап № 1: розробка технічного завдання на проектування

Це перший і найскладніший етап в проведенні будь-яких будівельних робіт. Основна мета – узгодити побажання і уявлення замовника з технічними можливостями. Наприклад, якщо необхідно виконати проектування електричних мереж в приватному будинку або квартирі, потрібно врахувати:

 • середню споживану потужність;
 • з’ясувати кількість, точне розташування освітлювальних і побутових приладів;
 • забезпечити захист від перепадів напруги;
 • знайти рішення, які дозволяють не порушувати естетичний вигляд.

Більш складна робота виконується, якщо мова йде про промислові об’єкти, де до уваги також потрібно приймати технічні параметри підприємства, потужність обладнання, що підключається, передбачити перспективи розширення і збільшення потужності.

Завдання ускладнюється тим, що часто самі замовники до кінця не уявляють, що саме необхідно зробити, щоб використання електричних приладів в майбутньому не створювало проблем. Досвід інженерів ПМК “ВОЛЬТ” дозволяє знайти індивідуальні рішення для кожного випадку.

Етап № 2: підбір обладнання та комплектуючих

Після того як завдання визначено, виконані розрахунки і розмітка, необхідно підібрати відповідне обладнання і комплектуючі. Устаткування підбирається на підставі вихідних даних про навантаження, потужності. Головні критерії – якість і відповідність необхідним параметрам. Останній важливий як для великих фабрик і заводів, так і для невеликої квартири: чим точніше зроблений підбір – тим нижче витрати і вище надійність.

Після вибору, все обладнання ретельно перевіряється, щоб в процесі монтажу не виникло необхідності в заміні. ПМК “ВОЛЬТ” є їх прямим постачальником, тому ви можете бути повністю впевнені в їхній якості і розраховувати на доступні ціни. На всі види обладнання та комплектуючих надається гарантія.

Етап № 3: монтаж

Завершальний етап проектування електромереж – його реалізація. Важливо довіряти його професіоналам, які виконають всі необхідні роботи в повній відповідності з поставленим завданням. Послуги з електромонтажу надає проектно-монтажна компанія “ВОЛЬТ”. Комплексний підхід, при якому створення проекту і його виконання виконують в одному місці, ви отримуєте:

 • економію часу на пошук фахівців і узгодженні всіх деталей;
 • бездоганну якість виконаних робіт в повній відповідності з вашими побажаннями, затвердженим проектом і технічними вимогами;
 • стислі терміни виконання проекту.

Подключения "зелёного тарифа"

Возможность зарабатывать на солнечной энергии.

Уменьшить расходы на содержание дома

Цена на электроэнергию в Украине стабильно дорожает. В течение следующих 5 лет тариф для конечного потребителя уравняют с ценами в европейских государствах.

Увеличить стоимость своей недвижимости

Солнечная станция – это инвестиция в будущее. Даже через 10-20 лет работы она будет стоить почти как новая, увеличив стоимость вашей недвижимости.

энергетическая независимость

Вы не будете зависеть от плановых отключений, перепадов напряжения и аварий электросети.

Этапы установки станции

Вы оставляете заявку на просчёт
Выезд нашего инженера
подписываем договор
тестируем и запускаем
обслуживаем
Мы формируем предложение
подготовка проекта
устанавливаем станцию
получаем "зеленый тариф"

Популярні товари

Современные решение для частных заказчиков и бизнеса

Проектування електричних мереж і систем в домі, квартирі та на підприємстві

За плечима компанії – сотні вдало розроблених і успішно реалізованих проектів. Серед них:

 • проектування підстанції та електричних мереж для великих підприємств;
 • план розміщення та встановлення систем відеоспостереження;
 • покрівельні роботи;
 • сонячні електростанції;
 • планування та монтаж електромереж для житлового сектора.

Головні пріоритети для кожного проекту – якість, надійність і безпеку експлуатації. В ПМК “ВОЛЬТ” для вас виконають розробку індивідуального технічного завдання на проект будь-якої складності, також нададуть компетентну консультацію з усіх питань.

Працюємо в містах: Маріуполь, Дніпро, Краматорськ, Запоріжжя, а також по всій Україні

Залишити заявку

оставить заявку

Залиште Ваш номер і наш менеджер зв'яжеться з Вами в найближчий час