sa-ecoenergy.com.ua

Теплові
насоси

Теплові насоси для квартир і будинків

Високі ціни, їх постійне підвищення на опалення, підігрів гарячої води, електрику змушують людей серйозно замислюватися про альтернативні джерела енергії, приладах для економного витрачання ресурсів. Система теплового насоса – кращий спосіб забезпечити собі комфортні умови в будь-яку погоду і без великих витрат.

Принцип роботи і схема теплового насоса

Електричний тепловий насос – це найкраща альтернатива звичним опалювальних котлів. Різниця полягає в тому, що він використовує енергію з повітря, перетворює її і дозволяє:

 • здійснювати підігрів води, ефективніше бойлера;
 • обігрівати приміщення взимку;
 • охолоджувати повітря в літню спеку.

Схема теплового насоса може відрізнятися в залежності від моделі. Однак принцип перетворення енергії для всіх практично однаковий. Виняток становлять абсорбціонні теплові насоси, які працюють на охолодження. Джерелом енергії для них служать системи запуску генераторів, які виділяють велику кількість тепла. Це промислові теплові насоси, які використовуються для охолодження.

Як використовуються в приватних і багатоповерхових будинках?

Ще не так давно подібні пристрої коштують досить дорого. Тепер, завдяки високому попиту, збільшення обсягів продажів і кількості виробників, легко можна знайти тепловий насос для будинку, ціна якого цілком прийнятна.

Високий попит на них обумовлений такими факторами:

 • Велика економія на комунальних платежах, основну частину яких складає опалення та підігрів води.
 • Можливість окупити витрати в середньому за 4 роки. Термін залежить від інтенсивності використання.
 • Більш висока надійність, в порівнянні з традиційними аналогами.

Залишається додати, що використовувати парокомпресійний тепловий насос можна як в приватному, так і багатоповерховому будинку.

Особливості проектування та дозвільна документація

Безсумнівно, в приватному житловому секторі заміну котла здійснити легше, ніж в багатоквартирних будинках. У другому випадку необхідно:

 • отримати дозвіл сусідів і комунального підприємства обслуговуючого будинок;
 • затвердити проект підключення;
 • відключитися від системи центрального опалення, з дотриманням усіх процедур.

Отримати всі необхідні документи простіше, якщо є згода всіх мешканців будинку. Для окремо взятої квартири отримати аналогічні дозволи майже неможливо.

Этапы установки станции

Вы оставляете заявку на просчёт
Выезд нашего инженера
подписываем договор
тестируем и запускаем
обслуживаем
Мы формируем предложение
подготовка проекта
устанавливаем станцию
получаем "зеленый тариф"

Популярні товари

Современные решение для частных заказчиков и бизнеса

Купити тепловий насос воздух воздух, воздух вода, ціна під ключ

Щоб з’ясувати, скільки обійдеться перехід на використання теплового насоса, важливо розуміти: потрібно враховувати не тільки ціни на теплові насоси, але також вартість проекту підключення і монтажних робіт.

Щоб вона виявилася розумною, при цьому не довелося розчаруватися в своєму виборі, варто звернутися до тих, хто вже має великий досвід роботи, точно знає що таке тепловий насос, схема якого краще підійде для вашого об’єкта і може скласти грамотний проект і точний кошторис. Звичайно, мова йде про проектно-монтажну компанію  “Вольт”.

Все, що потрібно в одному місці

Переваги даного рішення очевидні:

 • Компанія є офіційним дистриб’ютором провідних світових виробників сонячних електростанцій, електроприладів, комплектуючих для електромонтажу. У тому числі саме тут ви можете купити найкращі теплові насоси.
 • Команда кращих інженерів здійснює проектування, обладнання таким чином, щоб ви отримували оптимальне співвідношення надійності, відповідності вашим потребам і кращої вартості.
 • Монтаж здійснюється фахівцями вищої кваліфікації. Тому все роботу виконуються швидко, акуратно і завжди в строк, з гарантією якості.

З усіх питань, пов’язаних з купівлею, підбором і монтажем теплових насосів ви можете отримати консультацію за телефоном.

Працюємо в містах: Маріуполь, Дніпро, Краматорськ, Запоріжжя, а також по всій Україні

Залишити заявку

оставить заявку

Залиште Ваш номер і наш менеджер зв'яжеться з Вами в найближчий час